HSG team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


----------HSG----------
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 eeeeeeeeeeeeeeeeeee

Go down 
+3
Shanker :)
-^BoT^eXp3rT^-
leR
7 posters
AuthorMessage
leR




Posts : 8
Join date : 2009-04-06

eeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PostSubject: eeeeeeeeeeeeeeeeeee   eeeeeeeeeeeeeeeeeee I_icon_minitimeMon Apr 06, 2009 4:58 am

HIPNOTIC b10 je imao cit na 33pro ligi..wodili sm 7:0 i on upalio a admina nije bilo.....molim was da PRIPAZITE i ako moze neshto ako VAC ili sXe-injected..itd..hwala unapred...i da proziwaju ih swi a wi widite shta cete......cccc Smile Very Happy
Back to top Go down
-^BoT^eXp3rT^-
Admin
-^BoT^eXp3rT^-


Posts : 22
Join date : 2009-04-04

eeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PostSubject: .......................   eeeeeeeeeeeeeeeeeee I_icon_minitimeMon Apr 06, 2009 6:08 am

Ok pripazicemo a mozda cemo i da ubacimo sXe-injected tako da nece moci da cituju
Back to top Go down
Shanker :)




Posts : 5
Join date : 2009-04-05

eeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PostSubject: Re: eeeeeeeeeeeeeeeeeee   eeeeeeeeeeeeeeeeeee I_icon_minitimeMon Apr 06, 2009 9:51 am

Bolje da ti ubacis 1 admina i hltv proxy na server.Sa sxe injektedom ces da oteras ljude sa lige,jer ovo nije neka sad velika liga da bi igraci skidali to njesra.LIga je 4fun tako da nebih trebalo da ima puno problema...
Back to top Go down
FreeDo[o]M
Taoc
Taoc



Posts : 18
Join date : 2009-04-04

eeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PostSubject: Re: eeeeeeeeeeeeeeeeeee   eeeeeeeeeeeeeeeeeee I_icon_minitimeMon Apr 06, 2009 11:50 am

Shanker Smile wrote:
Bolje da ti ubacis 1 admina i hltv proxy na server.Sa sxe injektedom ces da oteras ljude sa lige,jer ovo nije neka sad velika liga da bi igraci skidali to njesra.LIga je 4fun tako da nebih trebalo da ima puno problema...
U potpunosti se slazem 1 admin i hltv i to je to...
Back to top Go down
Nd^Dz




Posts : 9
Join date : 2009-04-04

eeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PostSubject: Re: eeeeeeeeeeeeeeeeeee   eeeeeeeeeeeeeeeeeee I_icon_minitimeMon Apr 06, 2009 12:34 pm

admini ae lepo pazite na cit, igrao sam neki turnir SYS i dobili smo prvu 16:2 i ovi se zalili i admin nas diskvalifikuje, kaze da smo imali cit, a igrali smo u igraoni, tj. bili smo lan, zato malo vishe paznje i bice ok...
Back to top Go down
oxley




Posts : 13
Join date : 2009-04-04

eeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PostSubject: Re: eeeeeeeeeeeeeeeeeee   eeeeeeeeeeeeeeeeeee I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 3:34 am

OMG OVAJ MAJMUN leR de igra hipnotic sve jede nesto ma botino suti i uci cs koj je taj clan Unija ftw OMG! dacu ti link od 33pro liga mi nigde ni smo disq zbog cit/wh na 33 pro liga stigli smo do 1/4 final i izgubili smo a sta ti je tebe goliko god imas 12? :O
Back to top Go down
oxley




Posts : 13
Join date : 2009-04-04

eeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PostSubject: Re: eeeeeeeeeeeeeeeeeee   eeeeeeeeeeeeeeeeeee I_icon_minitimeTue Apr 07, 2009 3:35 am

oxley wrote:
OMG OVAJ MAJMUN leR de igra hipnotic sve jede nesto ma botino suti i uci cs koj je taj clan Unija ftw OMG! dacu ti link od 33pro liga mi nigde ni smo disq zbog cit/wh na 33 pro liga stigli smo do 1/4 final i izgubili smo a sta ti je tebe goliko god imas 12? :O

I KAD OCES CW NA STEAM U SVAKI MOMENT !
Back to top Go down
leR




Posts : 8
Join date : 2009-04-06

eeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PostSubject: Re: eeeeeeeeeeeeeeeeeee   eeeeeeeeeeeeeeeeeee I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 6:35 am

Ja nisam reko da se diq bo2 nego kazem da pripaze na was a to shto sam cuo da je b10 izaso iz klana zbog cita nezz shto ste ga wratili.I sami znate da je imao WH..!!!bot propali:S...Wodili smo 7:0 dok je bilo admina ucutite OMG...Steam mi je hak inace bi igrali s moj STEAM KLANOM a bolje i da ne igramo..cccccc......rascisti klan pa se jawi..ii prekini wishe necu da se h8am s tobom..:S..i da imam 16 go. bo2 omg 12.. Exclamation Exclamation
Back to top Go down
oxley




Posts : 13
Join date : 2009-04-04

eeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PostSubject: Re: eeeeeeeeeeeeeeeeeee   eeeeeeeeeeeeeeeeeee I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 7:27 am

omg noob b10 je ispao od nas klan HAHAHA LOL!
Back to top Go down
leR




Posts : 8
Join date : 2009-04-06

eeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PostSubject: Re: eeeeeeeeeeeeeeeeeee   eeeeeeeeeeeeeeeeeee I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 1:06 pm

Slusaj bota kaze da je ispao a taj igrach je u prijawljenima...cccccccccc
EO:
HIPNOTIC TEAM
tag : HIPNOTIC
Drzava : Macedonia

Line up :

HIPNOTIC oxley
HIPNOTIC b10
HIPNOTIC dillYY*
HIPNOTIC MueRte
HIPNOTIC seri0us

NE SERI!!!!!
I ne wadi se..widece se na ligi...
Back to top Go down
oxley




Posts : 13
Join date : 2009-04-04

eeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PostSubject: Re: eeeeeeeeeeeeeeeeeee   eeeeeeeeeeeeeeeeeee I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 1:10 pm

ko je ispao b10 omg daj bre ne seri idi u pm jel ti znas da citas ?

i reko sam ti kad ocete cw na steam u svaki moment i ae ne smaraj vise :@ mrsh
Back to top Go down
leR




Posts : 8
Join date : 2009-04-06

eeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PostSubject: Re: eeeeeeeeeeeeeeeeeee   eeeeeeeeeeeeeeeeeee I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 1:14 pm

HAHAH widi kako bezhi..... affraid affraid affraid ...p4ac3n!k w3l!k!
Back to top Go down
oxley




Posts : 13
Join date : 2009-04-04

eeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PostSubject: Re: eeeeeeeeeeeeeeeeeee   eeeeeeeeeeeeeeeeeee I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 2:13 pm

mali daj bre ne smaraj daj reci koje si god ofc Mad
Back to top Go down
Pinky^ftw




Posts : 4
Join date : 2009-04-07

eeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PostSubject: Re: eeeeeeeeeeeeeeeeeee   eeeeeeeeeeeeeeeeeee I_icon_minitimeWed Apr 08, 2009 4:01 pm

bolje se vi pripazite H4nD klana......momci KIDAJU!!!!!!!! Very Happy
Back to top Go down
leR




Posts : 8
Join date : 2009-04-06

eeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PostSubject: <3 b0t oxley   eeeeeeeeeeeeeeeeeee I_icon_minitimeThu Apr 09, 2009 7:00 am

pa reko sam imam 16 rtd....citaj mutawi!!
Back to top Go down
oxley




Posts : 13
Join date : 2009-04-04

eeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PostSubject: Re: eeeeeeeeeeeeeeeeeee   eeeeeeeeeeeeeeeeeee I_icon_minitimeThu Apr 09, 2009 7:03 am

konju daj bre ne smaraj jebem te u faca :@
Back to top Go down
leR




Posts : 8
Join date : 2009-04-06

eeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PostSubject: Re: eeeeeeeeeeeeeeeeeee   eeeeeeeeeeeeeeeeeee I_icon_minitimeThu Apr 09, 2009 7:12 am

oxley-rtd..wrati se u 1 razred neznash da citash!!!OMFG..propao r3t4rtD
Back to top Go down
oxley




Posts : 13
Join date : 2009-04-04

eeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PostSubject: Re: eeeeeeeeeeeeeeeeeee   eeeeeeeeeeeeeeeeeee I_icon_minitimeThu Apr 09, 2009 11:43 am

reko sam ti sus i ni sam srbin da sve razumem sta jedes govna :@ dosta reko sam ti
Back to top Go down
Sponsored content





eeeeeeeeeeeeeeeeeee Empty
PostSubject: Re: eeeeeeeeeeeeeeeeeee   eeeeeeeeeeeeeeeeeee I_icon_minitime

Back to top Go down
 
eeeeeeeeeeeeeeeeeee
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
HSG team :: Diskusija o ligi-
Jump to: